שיווק באינטרנט

קידום ממומן - PPC

מנוע החיפוש גוגל מאפשר מגוון רחב מאוד של סוגי קמפיינים: קמפיין ברשת החיפוש, קמפיין ברשת המדיה, קמפיין רימרקטינג ועוד. קמפיין בגוגל מאפשר להשיג חשיפה ותוצאות בפרק זמן קצר מאוד מיום ההקמה. לטוחן מדיה צוות PPC מיומן ומנוסה מוסמך גוגל. 

מתחנן להופיע בגוגל
מסך הבית של גוגל
ניהול קמפיינים ממומנים בפייסבוק

ניהול קמפיינים ממומנים בפייסבוק

קמפיין בפייסבוק מבוסס על פנייה לקהלי יעד מפולחים בתוך הרשת החברתית. פייסבוק מאפשרת למפרסם לפלח קהל יעד לפי גיל, מין, תחומי עניין, השכלה ועוד. במחלקת השיווק של טוחן מדיה מנהלים קמפייני פייסבוק מכל הסוגים והמינים. 

אני לוחצת פה ומה שיהיה יהיה

קידום אורגני במנועי חיפוש (SEO)

מנוע החיפוש גוגל הוא שער הכניסה לעולם האינטרנט. טוחן מדיה מספקת שירותי קידום במנועי חיפוש, מחקרי מילות מפתח, אסטרטגיית קידום וליווי הקמת אתרי אינטרנט.

בשנת 2013 טוחן מדיה רכשה את חברת 'שיאולוגי' שעוסקת בקידום במנועי חיפוש משנת 1999. 

לא עומד בלחץ, חייב ללחוץ פה!
אילוסטרציה
ניוזלטר ודיוורים

ניוזלטר ודיוורים

שליחת ניוזלטר זו דרך מצויינת לשמור על קשר עם הלקוחות ולעדכן אותם. דיוור נכון, יכול להזכיר ללקוחות את המותג שלכם ולעודד מכירות. חשוב להקפיד על עריכה איכותית, זמני שליחה, חדשנות, גיוון, עיצוב מושך ומיתוג חיובי. טוחן מדיה מספקת פתרונות בתחום מן התכנון, העיצוב, ההזנה, שליחה וניתוח נתוני הפתיחה של ניוזלטרים. 

אני רוצה כזה!

קמפיינים בטוויטר

בטוויטר יש כמה סוגי קמפיינים ויש להכיר היטב את הממשק כדי ליצור קשר ישיר עם הלקוחות ולהעביר להם מידע על המוצר או השירות של העסק שלך

ממש סקרן חייב ללחוץ על הלינק
מסך ההתחברות לטוויטר