שיווק באינטרנט

קידום ממומן - PPC

מנוע החיפוש גוגל מאפשר מגוון רחב מאוד של סוגי קמפיינים: קמפיין ברשת החיפוש, קמפיין ברשת המדיה, קמפיין רימרקטינג ועוד. קמפיין בגוגל מאפשר להשיג חשיפה ותוצאות בפרק זמן קצר מאוד מיום ההקמה. לטוחן מדיה צוות PPC מיומן ומנוסה מוסמך גוגל. 

מתחנן להופיע בגוגל
מסך הבית של גוגל
ניהול קמפיינים ממומנים בפייסבוק

ניהול קמפיינים ממומנים בפייסבוק

קמפיין בפייסבוק מבוסס על פנייה לקהלי יעד מפולחים בתוך הרשת החברתית. פייסבוק מאפשרת למפרסם לפלח קהל יעד לפי גיל, מין, תחומי עניין, השכלה ועוד. במחלקת השיווק של טוחן מדיה מנהלים קמפייני פייסבוק מכל הסוגים והמינים. 

אני לוחצת פה ומה שיהיה יהיה

קמפיינים בטיקטוק

אפליקציית TikTok הושקה בסין בשנת 2016 והופצה ברחבי העולם כשנה לאחר מכן. 15 שניות של קטעי וידאו, הנתמכים בקליפים - כמה פשוט, ככה גאוני. נכון להיום, זו אחת האפליקציות האהובות ביותר בעולם, עם קרוב למיליארד משתמשים והיא גם נחשבת לאחת האפליקציות החכמות בעולם - בביסוס ושימוש בבינה מלאכותית.

טיקטוק היא הפלטפורמה האידיאלית כיום לשחרר את הצד היצירתי של מותגים בעולם שופע תוכן עם קהל עצום, צעיר בעיקרו, אך יחד עם זאת מגוון ומתרחב כל העת.

טוחן מדיה היא מהחלוצות בישראל בפרסום בטיקטוק. מוזמנים לקרוא את 'סיפור הלקוח' של Dell. קמפיין בכיכוכה של אלה לי.

צוות טוחן מדיה מיומן ומנוסה בפיתוח, תכנון, הקמה וניהול של קמפיינים בטיקטוק, משלב הקריאייטיב ועד לתוצאות המיוחלות. 
מה יש לעסק שלי לחפש בטיק טוק?
גם סבתות עושות טיקטוק
קידום אורגני במנועי חיפוש (SEO)

קידום אורגני במנועי חיפוש (SEO)

מנוע החיפוש גוגל הוא שער הכניסה לעולם האינטרנט. טוחן מדיה מספקת שירותי קידום במנועי חיפוש, מחקרי מילות מפתח, אסטרטגיית קידום וליווי הקמת אתרי אינטרנט.

בשנת 2013 טוחן מדיה רכשה את חברת 'שיאולוגי' שעוסקת בקידום במנועי חיפוש משנת 1999. 

לא עומד בלחץ, חייב ללחוץ פה!

ניוזלטר ודיוורים

שליחת ניוזלטר זו דרך מצויינת לשמור על קשר עם הלקוחות ולעדכן אותם. דיוור נכון, יכול להזכיר ללקוחות את המותג שלכם ולעודד מכירות. חשוב להקפיד על עריכה איכותית, זמני שליחה, חדשנות, גיוון, עיצוב מושך ומיתוג חיובי. טוחן מדיה מספקת פתרונות בתחום מן התכנון, העיצוב, ההזנה, שליחה וניתוח נתוני הפתיחה של ניוזלטרים. 

אני רוצה כזה!
בן אדם קורא בטאבלט
קמפיינים בטוויטר

קמפיינים בטוויטר

בטוויטר יש כמה סוגי קמפיינים ויש להכיר היטב את הממשק כדי ליצור קשר ישיר עם הלקוחות ולהעביר להם מידע על המוצר או השירות של העסק שלך

ממש סקרן חייב ללחוץ על הלינק