תפריט נגישות

מידע

הצהרת נגישות

תצוגת צבעים באתר

(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהסגירה

אודותינו

'טוחן מדיה' מתמחה בתוכן ושיווק באינטרנט ובבניית אתרים

הפעילות שלנו מבוססת על צוות איכותי, נסיון רחב, היכרות מעמיקה עם עולם האינטרנט, מעקב מתמיד אחר המגמות המשתנות בו ויישומן. החברה משמשת כ-One Stop Shop ויודעת להעניק ללקוחותיה קשת רחבה של שירותי אינטרנט.

ל'טוחן מדיה' לקוחות רבים מכל המגזרים (פרטי, עסקי ושלישי) בישראל ובחו"ל. אנו רואים בלקוחותינו שותפים לדרך ומלווים אותם מהצעד הראשון, אל ההצלחה ואחריה.

שירותי תוכן אינטרנט

'טוחן מדיה' מנהלת אתרי אינטרנט במיקור חוץ, חשבונות פייסבוק, טוויטר, לינקדין ויוטיוב . אנו מומחים בייצור של כל סוגי התוכן: טקסט, וידאו, ואודיו (פודקאסטים). 

שירותי שיווק באינטרנט

'טוחן מדיה' מספקת פתרונות שיווק כגון: קידום ממומן ברשתות החברתיות ובמנועי חיפוש וקידום אורגני. 

בניית אתרי אינטרנט  

'טוחן מדיה' מומחית בבניית אתרי אינטרנט, תיק העבודות שלנו כולל יותר ממאתיים אתרי אינטרנט שעוצבו ונבנו על ידינו. אתרי האינטרנט שלנו מאופיינים בתכנון פרקטי המוביל לתוצאות, עיצוב איכותי ותכנות קפדני. ל'טוחן מדיה' מערכת ניהול שפותחה באופן עצמאי, הניסיון המקביל שלנו בניהול אתרי אינטרנט מסייע לנו לשמור נוחות מקסימלית למשתמש.

מאחורי הקלעים

'טוחן מדיה' הוקמה על ידי אורי פז, תומר אפרתי ושמואל גרנית בשנת 2009. אורי ניצח על התוכן והשיווק, תומר על התכנות ושמואל על העיצוב. בשנת 2011 חלקו של שמואל נרכש על ידי אורי ותומר, בשנת 2018 נרכש חלקו של תומר על ידי אורי. 

תחזיר אותי אחורה