תפריט נגישות

מידע

הצהרת נגישות

תצוגת צבעים באתר

(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהסגירה

פעילות הדיגיטל של Dell EMC

dell emc - לוגו

התאגיד הבינלאומי Dell EMC מונה עשרות אלפי עובדים מסביב לעולם ועוסק במוצרים ופתרונות IT לעסקים שונים כגון בתי חולים, צבאות, ממשלות וגם עסקים קטנים ובינוניים.

מכירים את חדרי השרתים הענקיים האלו, שורות שורות של חומרה שמחזיקות את כל המידע שיש בעולם? אז כאלו. ותוכנות מיוחדות לניהול המידע, גיבוי, שחזור, שליפה ומחקר נתונים.
אללה איסתור, כן, אנחנו יודעים שזה נשמע חנוני, אבל אנחנו כבר יודעים שהם גיקים במקומות הנכונים. למשל, החברה משתפת פעולה עם נבחרת יחודית במרוץ הפורמולה (כן, כן, אחד המרוצים היוקרתיים בעולם)  בו היא מתעדת ואוספת נתונים בזמן אמת. מכך ניתן להסיק אילו מגמות קיימות ובאמצעותן לשפר ביצועים.

סיפור האהבה נרקם בשנת 2011 כשפנה אלינו מנהל הפריסייל להקמת בלוג ישראלי שיכיל תכנים טכניים בשפה העברית (הרי בתאגיד בינלאומי עסקינן) ובלוקליזציה לשוק המקומי.

כאשר עובדים עם מותגים בסדר גודל כזה, יש להיצמד לכללים של הארגון שהם מאוד קפדניים, בעיקר בכל הנוגע לנראות.
האתגר היווה עבורנו אפשרות להיות יצירתיים ולחשוב מחוץ לקופסה.

הבלוג:

הצלחנו למצוא דרך לייצר בלוג מקומי שיעבור את הנחיות התאגיד והקמנו אתר המשמש בלוג. על מנת להנגיש את התכנים לקהל הישראלי, הפקנו יום צילומים לצוות הפריסייל ומיתגנו אותם לנבחרת המומחים של Dell EMC. הצוות העלה תכנים יחודיים שלא באו לידי ביטוי כלל בעולם התוכן הישראלי ובכך הפכו למומחים בתחום בישראל.
אנקדוטה: איכשהו, לא שאנחנו לוקחים קרדיט או משהו, הכותבים בבלוג מותגו כמומחים לנושאים בהם כתבו והתקדמו מאוד בחיים המקצועיים.

עמוד הפייסבוק:

לאחר ההצלחה המסחררת עם הבלוג, הוצע לנו לנהל את עמוד הפייסבוק. בשמחה רבה ביצענו בכל רבעון תכנון אסטרטגי שכלל העברת מסרים ומוצרים שיווקיים לצד תוכן מקצועי.
מ-300 חברים בתחום צר ביותר הגענו ל-5600 חברים. סוד ההצלחה כאן הוא בקהל איכותי, רלוונטי ומטורגט, ששומר על פעילות מתמדת בלייקים, תגובות, שיתופים ועוד.
מחקרים של Dell EMC מראים, ששליש מקהל הלקוחות הנאמן ביותר שלהם, פעיל במדיה החברתית של הארגון.

ניוזלטר:

ארגון בעל עשייה רבה כל כך, שירותים ומוצרים זוכה להרבה תוכן יח"צני, על מנת לעבור לפלטפורמה נוחה יותר, אחת לרבעון אנחנו מייצרים ניוזלטר שמהווה גם ארכיון מסודר ומרוכז של חומרי החברה. בנוסף, הוא קריא למנועי חיפוש!

מיילרים:

החברה ראתה כי טוב והחליטה להמשיך בתהליך הלוקאליזציה של התכנים הבינלאומיים ונתנה לנו להכין את המיילרים. אנו מבצעים עבורם תרגום, שינוי והתאמת המסרים השיווקיים על מנת שיתאימו למנטליות הישראלית וגם "האנשנו" אותם. בארץ כולם מכירים את כולם, אז רצינו להעניק את התחושה הזאת לקהל היעד, לשם כך ביצענו יום צילום ושמנו את התמונות ופרטיהם האישיים של כל אחד מהמומחים, כך למעשה גרמנו לקרבה בין הלקוח הפוטנציאלי לשירות.

קמפיין:

עבדנו על הרבה קמפיינים, אבל יש אחד שאנחנו אוהבים במיוחד שחוזר על עצמו בכל קיץ של הגדלת נפחים בשרתים. השנה שיחקנו עם כל פרסומות הקיץ של דיאטות וצמצום היקפים הקריאייטיב שלנו כלל הגדלת נפחים לכבוד הקיץ. הצלחנו לייצר רעיון יצירתי ומגניב שעומד בכללי הארגון.

ספרינקלר:

אנחנו מתמחים בניהול דרך המערכת, גם בשפה העברית.
בזכות ההצלחה המטורפת בפייסבוק – אלפי אוהדים איכותיים ושבירת כל הדוחות של התאגיד ברחבי העולם עם הנתונים שלנו - המשכנו לניהול הלינקדאין והטוויטר בשפה המקומית כדי להתאים את התוכן לקהל הישראלי.

את ניהול הפלטפורמות אנחנו מבצעים דרך מערכת ה-Sprinkler – כשמה כן היא: ממטרה רוחבית שמשמשת להעלאת תוכן בכל ערוצי המדיה החברתית של הארגון, בשפת היעד, לקהל לפי טירגוט גיאוגרפי.

תחזיר אותי אחורה