תפריט נגישות

מידע

הצהרת נגישות

תצוגת צבעים באתר

(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהסגירה

רדיו ללא הפסקה - 103FM 


קולאז' תמונות של 103fm

תחנת הרדיו 103FM שומרת במשך שנים על הובלה בתחום הדיגיטל. החתנה הייתה הראשונה מבין התחנות שהקימה אתר אינטרנט מתקדם הכולל את קטעי האודיו של התוכניות ושמרה על רמת מעורבות וויראליות גדולה של התכנים. מנהל התחנה אייל פאר ביקש לשמור על ההובלה גם בעולם הרשתות החברתיות והגיע עם טוחן מדיה לפתרון הוליסטי עבור 103FM. שיתוף הפעולה כולל עובד במשרה מלאה מטעם טוחן מדיה העובד מתוך התחנה וליווי של הגורמים המקצועיים בטוחן מדיה מחוץ לה. התחנה מקבלת שירותים קידום במנועי חיפוש, ייעוץ אסטרטגי לניהול פעילות הדיגיטל ושירותי עיצוב. 

המטרה הראשונית על פי בעל התחנה הייתה להגיע לשיעורי האזנה באינטרנט בהיקפים דומים לשיעורי ההאזנה בגלי האתר. בתחילת העבודה השקענו את מרב המאמצים בהחייאת כלל דפי התוכניות ויצירת פעילות שוטפת של העלאת פוסטים. התהליך היה מול הגולשים ומול עובדי התחנה, התוצאות לא איחרו להגיע: הכניסות לאתר גדלו בכ-100% והצפייה בתכני האתר גדלה במאות אחוזים. 

בשלב מתקדם יותר התחלנו ליזום תכנים ייחודיים, לבצע סקרי גולשים ולספק מענה שוטף בתחום הגרפיקה לכלל הדפים. במקביל, צוות ה SEO שלנו גיבש אסטרטגיה דיגיטלית לאתר האינטרנט של התחנה והוא מסייע במימושה באופן קבוע. מנכ"ל התחנה הנוכחי (אור צלקובניק) פיתח מודל ייחודי לאתר האינטרנט באמצעות שימוש בכלים מעולם המוסיקה בעולם החדשות. 

הפעילות כוללת:

  • ניהול שוטף של הפייסבוק והטוויטר של כ-20 תוכניות רדיו 
  • אסטרטגיה דיגיטלית 
  • קידום אורגני במנועי חיפוש 
  • שירותי עיצוב 
  • הטמעת אפשרויות טכנולוגיות חדשות (נכון ליום כתיבת טקסט זה) כגון: סקרים, 360, לייב וכו' 

 

 

 

תחזיר אותי אחורה