תפריט נגישות

מידע

הצהרת נגישות

תצוגת צבעים באתר

(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהסגירה

דפי נחיתה

לטוחן מדיה מערכת ייחודית לבניית דפי נחיתה מעוצבים ואפקטיביים. דפי הנחיתה שלנו מספקים מענה ללקוחות ממגזרים ותחומים עסקיים מגוונים ומאפשרים פתרון מלא הכולל: תכנון התוכן, תכנון העיצוב תוך התייחסות לחוויות המשתמש ולמטרה העסקית המוגדרת, הקמת הדף ואף ניהול הקמפיין בפלטפורמות הדיגיטליות השונות.

דפי נחיתה הם נכס דיגיטלי לקידום מטרה ספציפית. השימוש בדפי נחיתה נעשה בדרך כלל על מנת לקדם מוצר, שירות או רעיון מסוים באמצעות איסוף פרטי התקשרות או ביצוע של פעולות אחרות על ידי הקהל הרלוונטי.

על מנת שדף הנחיתה ישיג את המטרה שלשמה הוא נוצר ויספק לך את התוצאות הרצויות, בראש ובראשונה יש להגדיר את המטרה ולתכנן את דף הנחיתה באופן נגיש, עם מסר ברור וממוקד בקהל היעד ובפעולה הרצויה (רכישה, איסוף נתונים, הרשמה וכיוב).

איך נוכל לעזור לך? (מנחיתה להמראה ב- 3 שלבים)


תכנון- הצוות שלנו חי ונושם שיווק דיגיטלי, מקפיד להתעדכן בטרנדים ומגמות, מכיר לעומק את פלטפורמות הפרסום השונות (לדוגמה- קמפיין ברשת החיפוש בגוגל דורש התייחסות למילות מפתח על מנת להעלות את דירוג הקמפיין ולהשיג תוצאות טובות יותר) ועובד באופן מתודולוגי להיכרות וניתוח מדויק של קהלי יעד. מתוך ההבנה שתכנון נכון, יסודי ומפורט מאפשר תוצאות טובות יותר אנחנו מלווים את לקוחותינו בתכנון מפורט, הכולל התייחסות רחבה לכלל היבטי הקמפיין ולא רק לנכס הדיגיטלי. לתכנון דף הנחיתה חשיבות מכרעת בהצלחת הקמפיין וככזה יש לתת לו את המקום הראוי. הצוות שלנו יסייע לך לתכנן דף נחיתה שייתן מענה לקהל היעד ולמטרות הקמפיין, תוך חווית משתמש בלתי מתפשרת.

ביצוע- טוחן מדיה מאפשרת רכישת דף נחיתה כפלטפורמה או כשירות מלא הכולל: כתיבה, עיצוב וניהול הקמפיין והתוצאות. לאחר שנלמד את הצרכים ונאפיין את דף הנחיתה בהתאם למטרה ולתוצאות הרצויות, מעצבת הבית שלנו תפעיל את קסמיה ותהפוך את הרעיונות למוחשיים. אנשי התוכן והקאיטייב שלנו ידאגו שהמילים הנכונות יהיו במקום הנכון, במסרים חדים וברורים שיקדמו אתכם אל עבר המטרה.

ניהול- היכולות ההוליסטיות של טוחן מדיה המאפשרות ניהול של כלל הקמפיין תחת קורת גג אחת מספקים ללקוחותינו יתרון משמעותי ומהווים חיסכון במשאבים. תכנון, עיצוב, הקמה, ניהול בפלטפורמות פרסום (רשתות חברתיות, אתרים מקצועיים, דיוורים וניוזלטרים, בלוגים ועוד), ניהול תקציב, מעקב וניתוח במקום אחד שלומד את הצרכים שלך ומשפר ביצועים תוך כדי תנועה.

רוצים לנחות על קרקע בטוחה ומקצועית? דברו איתנו

 

תחזיר אותי אחורה