תפריט נגישות

מידע

הצהרת נגישות

תצוגת צבעים באתר

(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהסגירה

טוחן מדיה מלווה את אל גאוצ'ו בהקמת המסעדה און-ליין הראשונה בפייסבוק

12 למרץ 2011

אל גאוצ'ו - רשת הבשרים המובילה מבצעת מהלך אסטרטגי מהפכני והופכת להיות החברה הראשונה בישראל שמקימה "מסעדה" בתוך הפייסבוק – רסט סורטל של חברת סורטל, העידן החדש ברשתות החברתיות.מהיום ניתן יהיה להזמין שולחן באחד מסניפי הרשת, לקנות מוצרים או שוברי ארוחה, להשתתף בקניות קבוצתיות בהנחות מדהימות, להעניק מתנות און ליין לחברים, להגיב להתרחשויות, לארגן אירוע רב משתתפים ולהזמין אליו חברים וכל זה בלחיצת כפתור בלבד. בלי דוא"ל, בלי טלפון, בלי סלולאר – מבלי לצאת מהפייסבוק שלכם!

המהלך יהפוך את אל גאוצ'ו למותג הראשון בישראל שמנהל מועדון לקוחות משוכלל בתוך הרשתות החברתיות והופך את לקוחותיו לאמצעי מהותי בחיזוק המותג.

אז איך מתחילים?
פשוט מאוד, צריך רק להוריד את האפליקציה לחשבון הפייסבוק ומתחילים ליהנות כבר מהרגע הראשון. אחרי ההתקנה צריך בסה"כ להיכנס מפרופיל המשתמש שלכם אל הרסט סורטל של אל גאוצ'ו וליהנות מהטבות מפליגות.

מה מאפשר הסורטל של אל גאוצ'ו?
1. קנייה ישירה ופשוטה לעצמכם או של מתנות לחברים
מהיום תוכלו לקנות ארוחות, שוברים ומתנות של רשת אל גאוצ'ו בלחיצת כפתור בקנייה מאובטחת, אם קניתם ארוחה או שובר תוכלו לאמת אותם במסעדה באמצעות הטלפון הסלולארי בהגיעכם למסעדה,
וזה לא הכל. אם תרצו, ברגע שתבצעו את הקנייה החברים שלכם בפייסבוק ייראו שהקנייה בוצעה ויוכלו להגיב עליה או להצטרף. אם קניתם מתנה לחבר, כל מה שתצרכו לעשות זה לסמן את החשבון שלו דרך האפליקציה ורשת אל גאוצ'ו כבר תתאם איתו את כל השאר.

2. הזמנת שולחן וארגון מסיבות
הסורטל מאפשר הזמנת שולחן דרך האפליקציה, כל מי שמזמין שולחן באחד הסניפים יקבל הנחה או הטבה מפנקת.
אם אתם חושבים לערוך אירוע או ארוחת חברים באחד מסניפי הרשת תוכלו להזמין באפליקציה שולחן ביחד עם החברים. אם תרצו, פייסבוק יציג את האירוע כ-EVENT ומי שיירצה יוכל להצטרף. ככל שתגדל כמות החברים, כך תגדל ההנחה שתינתן.

3. קניות קבוצתיות
מעת לעת תציע רשת אל גאוצ'ו מכירות של שוברים לארוחות בהנחות מטורפות.

אז כולנו כבר נמצאים בפייסבוק ומהיום ניתן יהיה לראשונה לבצע פעולות כמו הזמנת שולחן, קביעת ארוחה עם חברים, שליחת מתנות או הטבה לחברים בלחיצת כפתור פשוטה. הלקוחות חוסכים זמן וכסף ורשת אל גאוצ'ו תרוויח מועדון לקוחות וירטואלי ששומר על תקשורת הדדית ומתמשכת בכל יום ובכל שעה. לקוחות נאמנים ופעילים יוכלו להפוך לשגרירי הרשת ולצבור הטבות על בסיס פעילותם.

טוחן מדיה עיצבה את הסורטל של אל גאוצ'ו 

להורדת הסורטל היכנסו ל: apps.facebook.com/elgaucho

הסרטון הוכן על ידי הסטודיו של שי שקולניק
קריינות: עומרי רונן 

תחזיר אותי אחורה