מוטק'ה נולד מחדש

נכתב ע"י: גלעד אגמון וחן שהרבני
4 ביולי 2019


אתר מוטק'ה עלה לאוויר לאחר כשנה של עבודה. טוחן מדיה תכנתה והיתה שותפה מלאה לאפיונו הטכני.

המשרד שלנו נרגש בקטע אחר. זה קרה לבסוף - הרווחנו חיוך, מילה ואפילו חצי שיחה עם מתכנתי העל שלנו שסוף סוף התפנו מהקוד של אתר מוטק'ה, מסביבת הפיתוח ומהמטריקס על מנת לשבת איתנו לארוחת צהריים ולשיחה על הפרויקט שליווה אותם בשנה האחרונה.

אתר מוטק'ה עלה היום לאוויר וזאת השמחה הרביעית שאנחנו חוגגים יחד עם מכון גרנטר. בשנים האחרונות בנינו למכון גם את אתר מוטק'ה הקודם (גרסת 2015) וגם את שני האתרים האחרונים של כמוני - רשת חברתית בנושאי בריאות.


אתר מוטקה
 

אז מהו מוטק'ה?

אתר מוטק'ה הוא שילוב של פורטל תוכן אינטרנטי ורשת חברתית ייחודית. האתר מהווה נקודת מפגש וירטואלית מאוד מיוחדת, בה ניתן למצוא תוכן רלוונטי לבני הגיל השלישי במגוון ערוצי תוכן (בריאות, איכות חיים, תרבות, פנאי, אקטואליה ועוד). כמו כן מתקיימים בו קשרים חברתיים ואישיים בין הגולשים בנושאים מגוונים. עוד ניתן למצוא בו: זוגיות, מקומות בילוי במחירים מעולים, ובעיקר - להכיר חברים חדשים, להגיע למפגשים חברתיים ופשוט ליהנות מהחיים - ביחד.

חציתם את גיל 50? יש סיבה טובה לקנא בכם. זהו הגיל "החוקי" החדש! שמאפשר לכם להירשם לאתר.

אתר מוטקה

מה עושים במוטק'ה?

אפשר לומר בגדול שמוטק'ה מתחלק לשלושה חלקים עיקריים:

  • מגזין הכולל כתבות במגוון תחומים הרלוונטים לגולשים בני הגיל השלישי והרביעי. בנוסף קטגוריה של תיירות בה מוצעים חופשות וטיולים במחירים מיוחדים לחברי האתר וקטגוריה של בילויים, בה גם הגולשים יכולים להעלות תוכן ולהציע אירועים שווים ומהנים.
  • רשת חברתית בה הגולשים יכולים לצרף חברים להעלות פוסטים, להגיב, לשתף, לפתוח ולנהל קבוצה חברתית, לנהל בלוג ועוד.
  • פורטל היכרויות - לא רק רומטניות, גם למטרת בילויים משותפים וחברות. בהמשך חלק זה יציע מנוי פרימיום עם פיצ'רים נוספים המוכרים כרגע לצעירים מביניכם.
תהיו בטוחים שבמוטק'ה לא משעמם אף פעם וכל הגולשים בו לגמרי צעירים ברוחם.

הכרויות במוטקה


ומה חדש באתר שעלה?

אז האתר החדש הביא עימו פיצ'רים מודרניים, לוק עדכני וחוויית משתמש כיפית במיוחד, כאשר הכל מתחיל כבר מעמוד הבית שמותאם אישית לגולש הרשום עם כתבות, בלוגים, הודעות מחברים, טיולים, בילויים ועוד. 
  • הגרסה החדשה תהיה מותאמת לגלישה מכל מכשירי הטלפון הניידים או מטאבלטים באופן מלא.
  • עמוד בית אישי לכל משתמש שיתעדכן בהתאם לפעילות האישית שלו. 
  • שיפור ביצועים ממשק עדכני.
  • עיצוב מודרני.

בלוגים במוטק'ה

תודות
נתחיל מהצד של הכלה: תודה לתמר שיפטר, מיי-רב חכמוב, תאיר קנטור ואורית כלב ממכון גרטנר.
ומצד הטוחנים: דוד נעמת - מנהל הפיתוח, איתי קציר - מנהל הפרויקטים ומתכנתי העל מריה בסין, דור אפרתי ויבגני קורן שתכנתו ימים כלילות, יצרו פיצ'רים חדשים ודחפו את הגבולות עוד ועוד. נוסף על כך, הם היו שותפים מלאים לאפיון הטכני של האתר.

אז קדימה, שתפו את ההורים, הדודים, הסבים והסבתות. כל אחד יכול להיות חלק מקהילה, לחלוק חוויות, להכיר חברים וליהנות מהחיים.

לאתר מוטק'ה - לחצו כאן


טיולים עם מוטק'ה

ואם קראתם עד כאן ושאלתם את עצמכם "מיהו מוטק'ה?"

אז ככה: זהו פרופ' מרדכי שני, חתן פרס ישראל ומנכ"ל משרד הבריאות לשעבר, אשר הקים את האתר לפני 12 שנים במטרה לקדם ולהעצים את האוכלוסייה המבוגרת בישראל. כבוד!
תחזיר אותי אחורה