תפריט נגישות

מידע

הצהרת נגישות

תצוגת צבעים באתר

(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהסגירה

ניוזלטר ודיוורים

טוחן מדיה מציעה ללקוחותיה מגוון שירותים לתכנון, עיצוב, כתיבה, הקמה וניהול של דיוורים וניוזלטרים.

היכולות ההוליסטיות שלנו מאפשרות לנו להציע ללקוחות את השירות מקצה לקצה תחת קורת גג אחת. מתכנון ותכנות ניוזלטרים מורכבים ועתירי תוכן ועד לניהול מערכי הפצה ודיוור המשולבים ביישום האסטרטגיה השיווקית הכוללת של העסק.
ניוזלטרים ודיוורים מהווים תקשורת דיגיטלית נפוצה ומקובלת, כחלק אינטגרלי בניהול השיווק הדיגיטלי של העסק או הארגון.

בעזרת הניוזלטר או הדיוור תוכלו לפנות באופן ישיר אל קהל היעד, לשלב מסרים במסע הלקוח, ליזום פנייה עם הצעה עסקית ועוד.

איך נוכל לעזור לך?


תכנון- בין אם מדובר באסטרטגיה שיווקית קיימת ובין אם כחלק מאסטרטגיה חדשה, אנחנו נתאים את השירות והתוכן על מנת לתת את המענה הטוב ביותר לדיוור היוצא אל הלקוח. פרסום מוצר חדש, הטבה ללקוחות קיימים, הרשמה למועדון או תכנית דיוורים תקופתית המותאמת לקהלים שונים. המומחים שלו ידעו לתת לכם את המענה והייעוץ המקצועי לתכנון נכון שיענה על הצרכים ויניב תוצאות אופטימליות.

עיצוב- הסטודיו לעיצוב שלנו עתיר ניסיון בעיצוב עדכני ומותאם לערכי המותג. אנו מלווים עשרות לקוחות בעיצוב ניוזלטרים ייחודיים עם תכונות מתקדמות ודיוורים במראה חדשני ועוצר נשימה.

כתיבה- מחלקת התוכן שלנו מספקת שירותי כתיבה למאמרים וטקסטים המבוססים על חומרים המתקבלים מהלקוח ומחקר רשת מעמיק. כתיבת התוכן שלנו מותאמת מותג, מדיה חברתית ותעשייה רלוונטית כך שהלקוח נהנה מתוכן התפור למידותיו ומתאים במדוייק לקהל הרלוונטי.

הקמה וניהול- אנחנו מספקים שירותי דיוור הכוללים הקמה וניהול במערכות ייעודיות המאפשרות מגוון תכונות להקמה הדיוור, שליחה וניהול חכם של רשימות תפוצה וכן כלי אופטימיזציה וניתוח נתונים.

רוצים לשמור על קשר ישיר ואפקטיבי עם הלקוחות? בואו נדוור
 

תחזיר אותי אחורה