תפריט נגישות

מידע

הצהרת נגישות

תצוגת צבעים באתר

(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהסגירה

הבורסה לניירות ערך

4/1/16

הכל התחיל בסדנת וויקיפדיה שהתפתחה לשנתיים של עבודה משותפת. ארגון כמו הבורסה מאוד מעניין, מחד מדובר בחברה פרטית, מאידך חברה מוגבלת המפוקחת על ידי רשות ממשלתית, אלו מהווים אתגר באופי ושפת ניהול הסושיאל. 
הקמנו עבורם את כל ערוצי המדיה החברתית- פייסבוק, טוויטר (עברית ואנגלית), גוגל פלוס, והתחלנו לנהל גם את הלינקדאין. באמצעות קמפיינים ותוכן מוצלח הצלחנו להביא לעמוד אלפי אוהדים איכותיים. 
מדובר בעבודה מדויקת וכל מי ש"נגע" בלקוח היה מחויב ללמוד ולהכיר את התחום, מדובר בעולם מושגים ייחודי ורק כך ניתן להציג את הבורסה ואת פעילותה. בנוסף, חשוב להקפיד על אובייקטיביות, פרשנות לא נכונה עלולה להוביל להשלכות עצומות עד כדי הפלת מנייה ופגיעה בחברות. 
מעבר לעבודה השוטפת הכוללת העברת מידע ותכנים איכותיים ברשתות החברתיות, דאגנו לספק ערך מוסף בכך שהגענו לאירועים ודאגנו להעביר דיווחים מהשטח בלייב על מנת לספק זוויות מעניינות.

קידמנו את האפליקציה שרק הושקה בגוגל, פייסבוק וטוויטר, הקמנו גם דף נחיתה שבו מוצגים הפיצ'רים המוצעים באפליקציה. בזכות הקמפיין היו עשרות אלפי הורדות. 
מה עוד עשינו?
יצרנו אירועים (איבנטים) והגברנו חשיפה וכמויות מוזמנים
הקמנו דפי נחיתה עם ייעודים שונים ושני מיני סייטס
בנינו שני אתרים שאחד מהם מתעדכן בלייב לטובת המשקיעים המבצעים שימוש יומיומי
בכל חודש הגענו לפגישה בה ביצענו סריקת נתונים נרחבת של החודש החולף כולל ביצועים בכל הערוצים והמלצות להמשך. בנוסף, בפגישה עברנו על מסרים והצענו אסטרטגיות העברה של התוכן וקריאייטיב לאוהדי העמוד
יצרנו רול אפים לפרינט
עיצבנו באנרים
ביצענו ישיבות קריאייטיב אחת לכמה חודשים לטובת אסטרטגיה דיגיטלית תקופתית 

גלית, מנהלת מחלקת תוכן: "כל פרויקט, בקשה ומשימה תמיד נענו ב"כן". מעולם לא אמרנו לא, כל דרישה בוצעה, אפילו מהרגע להרגע. לא משנה מה ביקשו, תמיד דאגנו לספק את השירות"

תחזיר אותי אחורה