תפריט נגישות

מידע

הצהרת נגישות

תצוגת צבעים באתר

(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהסגירה

עלה לרשת: אתר "מחזירים את החופש לדרום"

28/07/2014

מחזירים את החופש לדרום

(*לאחר סיום מבצע "צוק איתן" תחזור פעילות התיירות לאתר עמותת שקמה בשור)
 
אחד הנושאים המורכבים ביותר בימי הלחימה ובימים שאחריה, הוא הסיוע לאלפי בעלי העסקים בדרום, שמקור פרנסתם נפגע אנושות. התחום שככל הנראה עומד בראש רשימת הנפגעים הוא התיירות, ובעלי הצימרים ומקומות הלינה מדווחים על עסקים שוממים מראשית חודש יוני, ימי תחילת מבצע "צוק איתן".
בתוך המציאות הזו עלה היום (חמישי 24.7) לרשת אתר האינטרנט "מחזירים את החופש לדרום" שמנסה לסייע לבעלי העסקים בדרום בדרך מקורית: באתר החדש תוכלו לרכוש שוברים ללינה, למסעדות ולאטרקציות בדרום.
 
את השוברים תוכלו לממש בשנה הקרובה. כך תוכלו לשלם מראש על החופשה או הטיול הבא, לסייע באופן מיידי לבעלי העסקים בדרום, ולהגיע לחופשה ללא דאגות.
 
רוכבות על אופניים בדרום
 
מי שעומדת מאחורי היוזמה היא עמותת תיירות שקמה-בשור, עמותת התיירות האזורית של צפון הנגב. מנהל העמותה, עמית לבקוב: "האתר נותן מענה לעסקים הסגורים בדרום, שאין לדעת כמה זמן ייקח עד שתחזור אליהם תנועת המבקרים. כך אנחנו יכולים לתת פתרון למי שרוצה לסייע בלי להגיע לאזור עכשיו". 
 
לבקוב מציין כי בעלי העסקים קיבלו בברכה את היוזמה, ועכשיו נותר לקוות שתהיה היענות של קהל הגולשים: "אנחנו מעלים לאתר את כל העסקים החברים בעמותה שלא יכולים לצאת החוצה. עשינו עבודת הכנה ובדקנו מה אפשר לעשות בזמן חירום, וזה מה שמצאנו לנכון."
 
מי ששיתפה פעולה עם היוזמה היא חברת האינטרנט "טוחן מדיה", שהרימה את הכפפה והעלתה את האתר לאוויר בתוך פחות מ-48 שעות. מאיה פז שקולניק, מנהלת פרויקטים ב"טוחן מדיה": "יחד עם עמית בנינו מתווה, כשהדגש הוא על העלאה מהירה למיצוי ההתגייסות והאווירה הכללית. הצלחנו בתוך יומיים לגייס גרפיקאים, אנשי תכנות ותוכן שהתפנו מכל משימותיהם השוטפות לטובת השלמת הפרויקט בזמן הקצר ביותר". 
 
אתר "מחזירים את החופש לדרום" זמין בכתובת: daromlove.co.il. כולכם מוזמנים לסייע לתושבי הדרום, ולהבטיח להם את הגעתכם עם חזרת השקט לאזור, במהרה בימינו.

 
רוצים להתחדש באתר רספונסיבי?  פנו אלינו לתאום פגישה
תחזיר אותי אחורה