תפריט נגישות

מידע

הצהרת נגישות

תצוגת צבעים באתר

(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהסגירה

EMC ישראל - סיפור לקוח

05/02/2013

EMC היא תאגיד בינלאומי המספק פתרונות אחסון ומידע מהמתקדמים בעולם. התאגיד מעסיק כ-50,000 עובדים ומספק שירותים כגון: וירטואליזציה, סייבר, התאוששות מאסון, אבטחת מידע, גיבוי שחזור, אחסון אחוד ומחשוב ענן.

ארז עציון, מנהל קבוצת היועצים הטכנולוגיים ב-EMC ישראל, פנה לטוחן מדיה וסיפר על מודל מוכח מחו"ל ורצה שנממש אותו בישראל: 2 מבכירי החברה העולמית צ'אק הוליס (VP -- Global Marketing CTO) וצ'אד סקאצ' (סגן נשיא בכיר ומנהל הפריסיילים העולמי) מנהלים בלוגים מקצועיים מצליחים ביותר. הם כותבים על כל מה שחדש בתחום, על היישום של זה בחיים האמיתיים ועל התחזיות שלהם לעתיד.

תחשבו על זה - נניח ואתם אנשי IT, הרבה יותר נוח לכם לקרוא על המערכות החדישות, בבלוג של אנשים שמבינים בתחום ומספרים על מוצר מתוך חוויית שימוש אישית, מאשר בחוברות הדרכה מסורבלות.

תמונת קומיקס
לכן, טוחן מדיה לקחה את העניינים לידיים וחקרה על בלוגים מתחומי הייטק בכל העולם. בדקנו האם ישנם בלוגים מסוג זה בישראל. לאחר נבירה ברשת ומציאת כל הרעיונות הטובים, הגענו לתובנות חדשות ויצרנו את הבלוג של EMC - ישראל. אחד הדברים שהיה חשוב לנו להציג ולא ראינו בבלוגים אחרים הוא המימד האנושי. בבלוגים השונים נוטים לשים דגש על התוכן, ולא שמים את האנשים בקדמת הבמה. אנחנו החלטנו להציג כל מומחה אשר כותב בלוג, עם תמונה ותיאור התפקיד. המומחה נהיה סוג של סלב בתחומו, ומי שקורא את הבלוג מגיע לכנס מקצועי ורואה שאחד הנואמים הוא הכותב בבלוג, הוא ישר מחבר ואומר: "אני מכיר אותו, הוא תותח בתחום".

ומה עוד אנחנו עושים בשביל EMC? אנחו בעצם נותנים להם כל שירות לו הם זקוקים בתחום האינטרנט : בין אם מדובר בניהול חשבון הפייסבוק של EMC ישראל, הקמת דף נחיתה וניוזלטר שיוצא כל רבעון ובין אם בקמפיין מודעות בגוגל ובפייסבוק. 

טוחן מדיה בונה אתרים (Tailor Made), אתרים תבניתיים, בלוגים תבניתיים, דפי נחיתה, וניוזלטרים. רוצים גם? צרו איתנו קשר

תחזיר אותי אחורה