תפריט נגישות

מידע

הצהרת נגישות

תצוגת צבעים באתר

(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהסגירה

טוחן מדיה בנתה אתר סלולרי חדשני למרק סרונו

14 בנובמבר, 2013


מרק סרונו* פיתחה לאחרונה מוצר חדש בשם גונאל-אף (Gonal-f), הנותן מענה לטיפול באי-פוריות. גונאל-אף מכיל הורמון FSH מלאכותי, המגיע בצורת עט מזרק המאפשר הזרקה עצמית תת עורית בקלות. לקראת השקת המוצר, החליטו קברניטי מרק סרונו בישראל, להעניק ללקוחותיהם מערכת תמיכה חדשנית שתלווה אותן במהלך השימוש היומיומי במוצר הכולל שלושה שלבים. במהלך אפיון המוצר הוחלט לבנות אתר סלולרי המעוצב כאפליקציה, באמצעותו יוכלו המשתמשות ליהנות מסיוע ידידותי בעת השימוש במוצר. האתר מהווה מדריך הוראות לתפעול נכון של עט המזרק, בליווי הסברים, תמונות להמחשה, סרטון הדרכה.

מנתונים שבידינו עולה כי היקף שעות פעילות החוץ גדלה, והשימוש האינטרנטי בטלפון הסלולרי גדל בהתאם. גם כאשר אנו נמצאים בבית נעדיף את הנוחות שבגלישה דרך הטלפון הסלולארי או הטאבלט על פני האלטרנטיבה של לקום מהספה למחשב. התפיסה החדשה היא שאנשים משתמשים בטלפון הסלולרי ככלי עזר, כדי לעשות יותר ויותר דברים מיוחדים ושגרתיים כאחד. על כן, רק טבעי שייעשה שימוש במכשירים אלו לצורך הוראות הדרכה בכלל ולמדריך רפואי בפרט.

אתר חדשני, פרקטי ומזמין

האתר מעוצב בהתאם לקו הגרפי של גונאל-אף. הצבעים הסגולים, משיכות הקו בסגנון צבע קריולה, והטקסטים הנראים כאילו נכתבו בכתב יד, יוצרים אוירה נאיבית ורכה, אשר מעניקה תחושה של רוגע ושיש על מי לסמוך. 

כמו כן, האתר מאופיין בניווט נוח כאשר בראש כל דף באתר ישנם ארבעה כפתורים המלווים את הגולשת לאורך כל השיטוט באתר והם תמיד זמינים לה:

ארבעת הכפתורים המלווים את הגולש באפליקציה

מסך האפליקציה של מרק סרונו

כפתור תפריט ראשי

תפריט מרק סרונו

כפתורים באתר מרק סרונו

מסך שלבי זריקה

בכל אחד מהשלבים ניתן ללחוץ על התמונה כדי להגדילה. בנוסף לכך, ניתן ללחוץ בכל אחד מהשלבים על כפתור השמעת הטקסט באודיו (בחלק העליון השמאלי של הדף), כך שניתן להתרכז בביצוע הפעולה מבלי לקרוא את הטקסט. להלן תמונה לדוגמא של שלב "כיוון המנה":
 

אתר מרק סרונו

כפתור מידע חשוב

אתר מרק סרונו

אתר מרק סרונו

תחום המובייל בנסיקה מתמדת ויותר ויותר ארגונים משתמשים באתרים סלולריים לא רק כאתרי תדמית אל ככלי עבודה לכל דבר ועניין. אל תישארו מאחור - צרו איתנו קשר עוד היום.

חברת טוחן מדיה מתמחה גם ב: בניית אתריםניוזלטריםדפי נחיתה ועוד ועוד ועוד...


*מרק סרונו (Merck Serono) זכתה להכרה עולמית בתחום הביוטכנולוגיה הודות למוצרים חדשניים ומצליחים. החברה מקדישה 20% מהכנסותיה לפיתוח תרופות וטיפולים למחלות ולתסמונות שטרם נמצאו להן מרפא כגון: סרטן, מחלות נוירולוגיות, אי-פוריות, מחלות לב וכלי דם ועוד

תחזיר אותי אחורה