תפריט נגישות

מידע

הצהרת נגישות

תצוגת צבעים באתר

(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהסגירה

מודעות קרוסלה הגיעו ללינקדאין

למרפרפים הסופר שטחיים: הדגשנו עבורכם את השורה התחתונה. צאו לדרך.

קרן לוי פארן ומאיה פז שקולניק

נכתב ע"י: קרן לוי פארן ומאיה פז שקולניק

13 ביוני 2018


לינקדאין מוסיפה לשדרג ולהרחיב את אפשרויות הקידום והצגת התוכן בפלטפורמה והפעם עם מודעות קרוסלה המוכרות לנו בעיקר מפייסבוק.

 

מודעת קרוסלה הינה מודעה הכוללת מס' תמונות מתחלפות ברצף המאפשרת לך לספר את הסיפור שלך באופן אינטראקטיבי המעודד את קהל היעד לנקוט בפעולה.

לקריאת מאמר באנגלית בלינקדאין

למה אנחנו אוהבים מודעות קרוסלה?

ספרו לנו סיפור- היכולת להציג מס' תמונות מתחלפות במודעה אחת מאפשרת לך לספר סיפור עמוק ורחב יותר, להציע מגוון הצעות מוצרים או הטבות לקהל שלך ולספק להם מידע מקיף.

תנו לי, תנו לי תשומת לב- מודעות קרוסלה מאפשרות להציג תוכן ויזואלי שימשוך את קהל היעד וליצור מולו אינטראקציה תוך כדי הצפייה במודעה שלך.

כשיצירתיות ומטרות עסקיות נפגשים בלינקדאין- הגדילו את המודעות למותג ואת חשיבותו ברשת באמצעים ויזואליים יצירתיים שימשכו את הקהל שלך. שילוב מודעות קרוסלה עם טופס לידים של לינקדאין (LinkedIn Lead Gen Forms ) יתרמו לקבלת פניות איכותיות יותר.

 

יישומים יצירתיים של קרוסלה

חברת HP בלינקדאין- מציגה את האיצטדיון המחובר החכם בעולם

חברת VOLVO קנדה- מציגה את הדגם בסדרת תמונות ויתרונות שעונים על המסר השיווקי- לשנות את הדרך בה אתה נוהג וחי

חברת Cotton Incorporated - מציגה את סיפור המותג תוך התייחסות לכלל שרשרת האספקה

חברת TitanHQ- מציגה את היצע המוצרים שלה

חברת Dassault Systèmes- משתפת בתובנות

רוצים עוד רעיונות מרחבי הרשת?

היכנסו לתיקייה בפינטרסט לעוד השראה למודעת הקרוסלה הבאה שלכם. (לא רק בלינקדאין)

 

 

רוצים גם? מודעות קרוסלה- איך מתחילים? מה עושים? שלב אחר שלב

בחירת היעד למסע הפרסום

מודעות קרוסלה מאפשרות לך להגיע לקהל מקצועי במטרה ליצור קשר עם המותג שלך באמצעות מודעות קרוסלה ישירות בניוזפיד של לינקדאין.

הפעלת מודעות קרוסלה עשויה להתאים לכל שלב במחזור הקניה. צרו התאמה אישית למסעות פרסום לקרוסלה במטרה ליצור מודעות למותג, להעביר תנועה לדפי הנחיתה וליצור הפניות איכותיות שיתורגמו ללידים.

הקמת מודעות הקרוסלה בהתאמה למטרות

מודעת קרוסלה מאפשרת לך יותר שטח פרסום שפירושו גמישות רבה יותר להשגת מטרות עסקיות. בבניית מודעות קרוסלה קיימת אפשרות להתאמה אישית של התוכן במטרה לתמוך במטרות השונות: לבנות מודעות למותג, לספר את סיפור המותג או לספק מגוון תובנות מועילות לקהל היעד שלך, ליצור ביקוש לעסק שלך, להציג מוצרים מרובים בו זמנית או להציג מוצר אחד לעומק על מנת לעודד את הקהל שלך לנקוט בפעולה.

לגרום לקהל שלך לנקוט פעולה לאורך ה- FUNNEL (משפך)

תוכלו לבחון דרכים שונות לחיבור של תמונות לכדי מודעת קרוסלה אחת. התאימו את מס' התמונות, את סדר הופעתן, הכותרת והתיאור של כל תמונה. ניתן להפריד את חלקי הקרוסלה ולבחון בנפרד שיעורי הקלקה והופעות באמצעות דיווח נפרד לכל רכיב בקרוסלה וביצוע אופטימיזציה בהתאם. תוכלו גם לעקוב אחר הפניות באמצעות LinkedIn Lead Gen Forms, או להתקין Insight tag באתר שלך על מנת לקבל את נתוני ההמרה באמצעות מעקב ההמרות של לינקדאין.

לסיכום הרשתות החברתיות הופכות דומות יותר זו לזו, בלינקדאין מציעים קרוסלה ובפייסבוק כבר נושאים עיניים לעולמות הגיוס עם פוסטים מסוג משרה (זה כבר בפוסט אחר). בשורה התחתונה המטרה של הפלטפורמות היא להשאיר את המשתמשים אצלן כמה שיותר זמן. ובשביל שזה יקרה עליהם לספק להם תוכן מגוון ומעניין. הכלים השונים שהפלטפורמות מוסיפות לפתח ולשכלל מאפשרים ליוצרי התוכן ליצור תוכן אטרקטיבי, מגוון ומושך את העין. רק בשנה החולפת הוסיפו בלינקדאין את האפשרות לקידום וידיאו, שימוש בטופס לידים לקמפיינים שונים,  שירות Find Nearby שיכול לסייע להתמנגל היטב בכנס או אירוע עסקי פלוס היתרון לקצת מידע מודיעיני ועוד פיצ'רים ושדרוגים שנוגעים גם למגייסים ולמחפשי העבודה כמו בחינת זמן ההגעה מהכתובת שלך לכתובת של מקום עבודה הפוטנציאלי, הרחבה של אזור ההמלצות ועוד הפתעות וחידושים שיגרמו לכם להשתמש יותר בפלטפורמה.

תחזיר אותי אחורה