תפריט נגישות

מידע

הצהרת נגישות

תצוגת צבעים באתר

(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהסגירה

קמפיינים בטיקטוק

פורסם ב: 2.1.2021

אפליקציית טיקטוק

האפליקציה המדוברת ביותר בשנת 2020, זמינה בלמעלה מ-150 מדינות עם 74 שפות שונות. יש לה למעלה ממיליארד משתמשים, קהל יעד צעיר ובועט - גילאי 13-40 ו-850 מיליון משתמשים אקטיביים בחודש (נכון לאוקטובר 2020).

מיליוני ישראלים משתמשים כיום בטיקטוק, כשליש מהם צעירים ובני נוער עד גיל 18, אך לא נדיר לפגוש בטיקטוק משתמשים מכל המגזרים והגילים ממשפחה חרדית, דרך מורה בתיכון ועד לסבתות בנות תשעים.

מה יש לעסק שלך לחפש בטיק טוק?

טיקטוק מאפשרת למותגים להקים קמפיינים ליצירת חשיפה רחבה ומעורבות בקרב קהל יעד צעיר (כרגע באמצעות סוכנות הניהול של טיקטוק בישראל). בשלב הראשון נבחר את סוג חשבון הפרסום המושפע משיטת התמחור:

קמפיין Auction - בדומה לפרסום ברשתות אחרות, מתבסס על מתודולוגיה של מכירה פומבית. בקמפיין מסוג זה נגדיר תקציב יומי (התקציב המינימלי ליום הוא 50$) למכירה פומבית על התוצאות הטובות ביותר - דהיינו מקסימום חשיפות במינימום מחיר.

קמפיין Reservation - קמפיין חשיפה בתקציב מוגדר עם כמות חשיפות מובטחת מראש. כאן הסכום המינימלי הוא 1,000$ לכ-166K חשיפות.

בשלב הבא נוכל להתחיל בהקמת הקמפיין, לבחור את מטרת הקמפיין, לבנות מודעות וקהלים. ההמלצה בפלטפורמה היא להקים קמפיין רחב ומגוון, הן מבחינת קבוצות המודעות והן מבחינת סוגי המודעות והקריאייטיב.

הפלטפורמה מאפשרת לבחור את מיקומי הפרסום, תיוגים רלוונטיים (האשטאגים) ואת הקישור אליו יפנה הפרסום ברמת קבוצת מודעות (קישור יחיד לכל הקמפיין).

ברמת טירגוט קהל היעד, טיקטוק מאפשרת לפלח על פי גיל ותחומי עניין בלבד. אך ברמת הקריאטיב היא מאפשרת לקחת את היצירתיות של מותגים אל הקצה עם סרטונים קצרים בני 15-60 שניות או בניית מצגת על גבי הפלטפורמה באמצעות סרטונים תמונות וסאונד.

טוחן מדיה היא מהחלוצות בישראל בפרסום בטיקטוק. מוזמנים לקרוא את 'סיפור הלקוח' של Dell. קמפיין בכיכוכה של אלה לי.

הצוות שלנו מציע קריאייטיב מקורי ופרסום בטיקטוק תוך ראייה כוללת של פעילות המותג שלך ברשתות והיעדים הרצויים לך.

רוצים לקחת חלק בטרנד הכי חם ברשתות החברתיות? דברו איתנו
תחזיר אותי אחורה