27 מרץ 2017

בואו לקרוא על השקת אתר "כמוני" עליו עמלנו רבות. האתר משמש כרשת חברתית בנושאי בריאות עם למעלה מ-50,000 משתמשים. כעת בפוסט שלפניכם נספר לכם על התכנון, היישום והפיצ'רים הייחודיים.
יש לכם כבר פרופיל בלינקדאין, אז למה שלא תשפרו את הביצועים שלו בכמה צעדים קצרים ופשוטים? תקציר שהכנו במיוחד עבורכם
אנחנו מחפשים אמצעי שיווק יצירתיים, מחוץ לפייסבוק. כאלו שעובדים יפה, נוחים לתפעול, מתומחרים סביר ויכולים לשמש לא רק 0.000001% מהאוכלוסייה.
בניית חנות עבור ענקית התוכנה העולמית "אוטודסק", המשיקה חנות חדשה למכירת תוכנות לתכנון, עיצוב הנדסה וסימולציה

15 ספטמבר 2016

במדינת ישראל חיים כ-2 מיליון אזרחים ערבים, המהווים כ 20% מכלל האוכלוסייה. פרסום וקידום הפונה לקהל יעד זה, בשפתו ובמדיה הרלוונטית עבורו יניב תוצאות איכותיות ואף יגרום לכמות פניות כפ...
האם גם אתם ברשימת המטרות של האקר כלשהוא ברשת? מחלקת הקידום במנועי חיפוש (seo) של טוחן מדיה נתקלה בקישור עוין לאתר ישראלי מוכר (שאינו בטיפול החברה), ובניסיון של איש ה-SEO של אותו את...
אתר האינטרנט החדש יציע לגולשים לרכוש שוברים לעסקים תיירותיים בדרום, ובכך לסייע לבעלי העסקים שנפגעו בעקבות מבצע "צוק איתן".

12 אוקטובר 2013

חברת אלקטרה, המובילה בתחומי האדריכלות ומוצרי החשמל לבית, משיקה באמצעות טוחן מדיה ניוזלטר חדש, הפונה לאדריכלים, למעצבים וללקוחות הנאמנים של החברה.
מכללת ספיר השיקה ידיעון סלולרי חדשני. הידיעון הופק על ידי חברת PH וחברת טוחן מדיה. חברת טוחן מדיה מתמחה בבניית אתרים סוללריים. להתרשמות - היכנסו לאייטם.
האם המחשב בדרך להיות ציוד משרדי בלבד? משנה לשנה הסטטיסטיקה מלמדת שקיימת נדידה אל עבר הטלפונים הסלולאריים, גם לשימושים של צריכת מידע וקניות. הנתונים המלאים - במאמר הבא.
ארז עציון, מנהל קבוצת היועצים הטכנולוגיים ב- EMC ישראל, פנה לטוחן מדיה וסיפר לנו על מודל שפועל מעולה בחו"ל. זאת היתה ההתחלה והשאר היסטוריה. EMC קיבלו מטוחן מדיה שירות מעמיק ומקיף....
בחודש דצמבר 2011 נבחרה 'טוחן מדיה' להקים את אתרי האינטרנט של קבוצת נטו. הקבוצה משווקת את: ויליגר, דלידג, מג'יק, שלושת האופים, טיבון וויל וביכורי שדה.
בסוף שבוע אחד הקמנו עבור האסטרטג, יובל פורת, אתר אינטרנט תבניתי מבית "טוחן מדיה". האתר הוקם במהירות כדי שיהיה באוויר בטרם פרסום מאמרו של יובל פורת ב"וול סטריט ג'ורנל", על הפוטנציאל...
האפליקציה משרתת ראשית כל את בעלי העסקים של צפון הנגב. אפשר לקרוא מעט עליהם, לדפדף בין תמונות, לצלצל ולהזמין מקום, להגיע ישירות אליהם דרך תוכנת הניווט, לתזמן פעילויות ועוד

26 ספטמבר 2011

בחודש יוני הסתיימה העונה הרביעית של הסדרה האמריקאית "אבודים". ההערצה של הגולשים לסדרה באה לידי ביטוי באינטרנט בצורות רבות וניתן ללמוד ממנה על האפשרויות האדירות הגלומות ברשת.
אתרי אינטרנט נקראים על ידי מנועי חיפוש ואינדקסים בתדירות גבוהה. מאמר זה מסביר את התהליך ומציג מספר עזרים שיכולים לסייע לבעלי אתרים לשפר את מצבם באינטרנט.
הוא חננת על, גמלוני, עם שיער פאטתי שעבר זמנו וד"ר לאסטרופיסיקה שפירסם ספר על ההיסטוריה של היקום. קוראים לו בריאן מיי והוא הגיטריסט העל זמני של להקת קווין. מיי איננו סתם עוד גיטריסט...
קוד QR הוא מעין ברקוד דו-מימדי, שבו מקודד מידע טקסטואלי בצורה גראפית-ויזואלית. אם אתם רוצים להתחיל להשתמש בקוד הזה וליהנות מיתרונותיו המאמר הזה בשבילכם.
אל גאוצ'ו במהלך אסטרטגי מהפכני הופכת להיות החברה הראשונה בישראל שמקימה "מסעדה" בתוך הפייסבוק – רסט סורטל של חברת סורטל, העידן החדש ברשתות החברתיות.
הפודקאסטים הם תוכניות רדיו אישיות המופצות דרך האינטרנט בחינם. מאמר זה מסביר לכל מי שרוצה להכין תוכנית רדיו משלו על האמצעי החשוב ביותר בהכנת פודקאסט: המיקרופון.
עמותת הכוריאוגרפים הוקמה על ידי כוריאוגרפים עצמאיים שלהם מטרה משותפת - לחשוף ולקדם את יצירתם האישית. באתר תוכלו למצוא את כל מה שכדאי לדעת בתחום.
חברת שמיר הינה ספקית כלי עבודה ידניים באיכות הגבוהה ביותר, ריהוט תעשייתי, פתרונות אחסון, בגדי עבודה ונעלי בטיחות, המייצגת חברות בינלאומיות עם איכות מעולה.
המערכת פותחה על ידי תומר אפרתי ואורי פז ונקנתה כבר על ידי מספר לקוחות החברה. המערכת יושבת על מערכת הניהול של אתרי 'טוחן מדיה' ומחוברת לכל סוגי הטפסים.
האתר עוצב בקווים נקיים ובצבעים עדינים ונעימים והוא מכיל עדכונים על מצב החינוך בארץ, חדשות התנועה, מאמרי דיעה ומחקרים של טובי המוחות בארץ ובעולם בתחום החינוך.
האתר מכיל הודעות לעיתונות, בפרסומים של לקוחות המשרד בתקשורת, ובמבזקי RSS מאתרי הבריאות המובילים בארץ וקטעי וידאו. העיצוב כולל אלמנטים בפלאש ותהליך בחירת הצבעים נעשה בשיתוף מומחית פ...
בחודש אוקטובר הפכה 'טוחן מדיה' לחברה בע"מ. החברה מורכבת משלושה עסקים: 'טוחן מדיה', 'סטודיו גרנית' ו-'webtao'
"מכון היצוא" מקיים אחת לשנה את "ועידת ראש הממשלה" המארחת דמויות מפתח מישראל ומהעולם. השנה הועידה תהיה בסימן "60 שנה של הישגים כלכליים".
בחודש נובמבר התחלנו בקמפיין נוכחות עבור המיזם DonateMate בבריטניה.
עמותת אור ירוק זכתה השבוע במלגת Google Grants של גוגל ישראל לקמפיין קישורים ממומנים. המלגה הוגשה על ידי "טוחן מדיה" ואושרה תוך שבועות בודדים.
מטרת המערכת לסייע לגולשים לפנות לגורמי ציבור בתחום הרכב והתחבורה.
עם תחילת מלחמת עזה הצטרפה "טוחן מדיה" ליוזמה תקשורתית שמטרתה לסייע לישראל מבחינה תדמיתית.
חברת מסלולים - "נהיגה מצילת חיים" העלתה ביום ב' (19.05) את אתר האינטרנט החדש שלה לרשת. האתר מכיל תכנים על נהיגה בטיחותית, נהיגת מירוץ ומבחני רכב. מסלולים מעבירה קורסים וסדנאות בת...